کد خبر: 1154331 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی گسترده در یک کارخانه تولیدی خبر داد.

جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ١١:١٩ دقیقه امروز یک مورد حادثه آتش سوزی گسترده در یک کارخانه تولیدی در جاده دماوند بعد از جاجرود، جاده سیاه سنگ از سوی همکاران آتش نشانی پردیس اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام دو ایستگاه به همراه تانکر آب به محل اعزام شدند. آتش نشانان پردیس نیز از دقایق اولیه در محل حضور پیدا کرده بودند و آتش نشانی شهرهای اطراف نیز در محل حضور داشتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه این‌محل یک سوله و کارگاه تولیدی بود که سقف شیروانی داشت، تصریح کرد: این محل به وسعت ۴٠٠ متر بود و زیرزمین نیز داشت. این کارگاه محل تولید فوم و اسفنج بود و قسمت زیرزمین آن نیز محل رنگرزی محصولات چوبی و مبل بود. حجم زیادی از کالای تولید شده نیز در محل نگهداری می شد.

ملکی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پردیس از دقایق اول در محل حضور داشتند که آتش نشانان تهران به آن ها ملحق شدند و از چند طرف عملیات آغاز شد. با عملیات همه آتش نشانان از سرایت آتش به املاک و کارگاه های مجاور جلوگیری شد.

وی ادامه داد: آتش به بخشی از قسمت زیرزمین نیز سرایت کرده بود که با تجهیزات کامل از گسترش آن جلوگیری شد. خوشبختانه این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت.

انتهای پیام/
جلال ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر