کد خبر: 1136992 A

نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه میانشهر از مردم برای مشارکت در واکسیناسیون علیه کرونا دعوت کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از وبدا، آیت الله احمد بهشتی با بیان این که  حفظ  صحت و سلامت از واجبات است، افزود: هر فردی وظیفه دارد به عنوان یک امر واجب، ضروری و لازم در حفظ سلامت خود کوشش کند و با عوامل بیماری مبارزه کند.

وی با اشاره به این که میکروب‌ها و ویروس‌ها از عوامل بیماری هستند که سلامت انسان را به خطر می اندازند و موجب مرگ انسان می شوند، گفت: در حال حاضر با موج پنجم ویروس کرونا مواجه هستیم که قربانی هم زیاد داشته است ولی ما می توانیم صحت و سلامت خود را با تزریق واکسن حفظ  کنیم.

نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه میانشهر در ادامه گفت: الان توصیه متخصصین به انجام واکسیناسیون است و بنده خودم هم دو نوبت واکسن کرونا را تزریق کرده ام و الحمدالله هیچ عارضه ای هم نداشتم .

آیت الله احمد بهشتی افزود:  الحمدالله با توجه به سخنان مسئولین موج پنجم در حال فروکش کردن است  و اگر ما کوتاهی کنیم ممکن است با موج ششم مواجه شویم بنابر این به همه عزیزان  توصیه می کنم که واکسن را تزریق کنید و در برابر این ویروس خودتان را بیمه کنید.

وی در پایان با بیان این که لازم است از تمامی دست اندرکاران تهیه، توزیع و تزریق واکسن تشکر و قدردانی کرد، گفت: خداوند همه را از شر این ویروس محافظت نماید.

انتهای پیام/
استان فارس احمد بهشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر