کد خبر: 1129199 A

صبح امروز مراسم وداع شهروندان تهرانی در منطقه ۱۱و تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم «مرتضی کریمی شالی» در خیابان امام خمینی (ره) – تیپ حضرت زهرا (س) برگزار شد.

به گزارش ایلنا، صبح امروز مورخ۲۰ شهریور ماه پیکر شهید مرتضی کریمی شالی از شهدای مدافع حرم که به مدت۶سال جاویدالاثر بود با مشارکت سپاه حضرت محمدرسول الله، شهرداری منطقه۱۱ و گروه‌های مردم نهاد بسیج این منطقه با استقبال شهروندان محله‌های مرکزی شهر تهران از خیابان حضرت امام خمینی (ره) تشییع شد. 

نصراله آبادیان شهردار منطقه۱۱ تهران ضمن تسلیت گویی به خانواده شهید کریمی اعلام کرد: شهید کریمی از شهروندان منطقه۱۱ و ساکن شهرک شهید جنگروی بوده است که به همین منظور با تدابیر به عمل آمده امشب (۲۰شهریورماه) پس از نماز مغرب و عشا، در این شهرک با حضور شهروندان منطقه۱۱ با پیکر این شهید در شهرک شهید جنگروی وداع خواهیم کرد. 

آبادیان خاطر نشان کرد: با توجه به این که پیکر شهید ۶سال جاوید الاثر بوده است و به تازگی شناسایی شده، در سال۱۳۹۵ نام این شهید بزرگوار در محدوده محل زندگیشان بین خیابان کاشان و کمالی، خیابانی به نام «شهید مرتضی کریمی» نام‌گذاری شده است. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۱، شهید مرتضی کریمی از شهدای مدافع حرم است که در سال۹۴ در خانطومان سوریه به فیض شهادت نائل آمد و به تازگی پیکر مطهرش با آزمایشات DNA شناسایی و به وطن بازگشت.

انتهای پیام/
امام خمینی حضرت زهرا شهر تهران مرتضی کریمی تشییع پیکر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر