کد خبر: 1128462 A

با حضور سرپرست سازمان امور دانشجویان؛

با حضور غفاری سرپرست سازمان امور دانشجویان و علیزاده مدیرکل تربیت بدنی این سازمان، ۱۶ پروژه ورزشی در دانشگاه‌ها در ارتباط تصویری با دانشگاه‌ها و به صورت همزمان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا، در ادامه روند افتتاح پروژه‌های ورزشی در دانشگاهها، امروز چهارشنبه۱۸ شهریورماه تعداد ۱۶ پروژه شامل ۴ زمین چمن مصنوعی، ۵ پیست دوچرخه سواری، ۵ مرکز مجهز مشاوره تندرستی، ۱ کفپوش زمین روباز و ۱ زمین ورزشی ساحلی به بهره برداری رسید و ۲۱ هزار مترمربع به فضای ورزش دانشگاه‌ها افزوده شد.

 در آیین افتتاحیه امروز، ۵ مرکز مجهز مشاوره تندرستی در دانشگاههای میبد، صنعتی قم، صنعتی سیرجان، آموزش عالی محلات و مجتمع آموزش عالی زرند به بهره داری رسید.

همچنین ۵ پیست و پروژه توسعه دوچرخه سواری در دانشگاههای ارومیه، حضرت معصومه (س)، صنعتی اصفهان، الزهرا (س) و شیراز مورد افتتاح قرار گرفت.

علاوه بر موارد فوق، در مراسم امروز پروژه۴ زمین چمن مصنوعی در دانشگاههای هنر اصفهان، ، فنی و حرفه‌ای پسران ایلام و سلمان فارسی کازرون به بهره برداری رسید.

بر اساس این گزارش در آیین امروز، پروژه کفپوش زمین روباز در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و زمین ورزشی ساحلی در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان افتتاح شد.

انتهای پیام/
اصفهان دوچرخه سواری کشاورزی و منابع طبیعی هنر تربیت بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر