کد خبر: 1128035 A

با هدف تکریم ارباب رجوع و عدالت در دسترسی به خدمات، مرکز پزشکی قانونی شهرستان دورود، عصر امروز سه شنبه ۱۶ شهریور ماه با حضور دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر رزم رییس کل دادگستری لرستان و جمعی از مقامات استان و شهرستان دورود افتتاح شد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی کشور، این ساختمان در جریان سفر رییس، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و مدیر کل فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان پزشکی قانونی به استان لرستان به بهره برداری رسید.

این پروژه در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع شامل بخش های معاینات بالینی و تشریح ساخته شده است که با افتتاح آن خدمات به شکلی بهتر و در فضایی مناسب به مردم ارائه می شود.

گفتتی است پیش از این پزشکی قانونی شهرستان دورود در اتاقی امانی در دادگستری آن شهرستان به مردم ارایه خدمت می کرد که با توجه به حجم مراجعین و تنوع خدمات، شرایط مناسبی برای پذیرش ارباب رجوع نداشت.

یادآور می شود در این سفر یک روزه، دکتر مسجدی ضمن افتتاح این ساختمان، از اداره کل پزشکی قانونی استان لرستان نیز بازدید و با کارکنان و مراجعین این مرکز گفت و گو کرد.

انتهای پیام/
پزشکی قانونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر