کد خبر: 1125134 A

​انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از امروز چهارشنبه ۱۰ شهریورماه در سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا، نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ امروز دوشنبه ۸ شهریورماه منتشر شد و داوطلبان می‌توانند با ورود به سایت سازمان سنجش از نتیجه آزمون خود مطلع شوند. 

همچنین دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها است از بعدازظهر روز دوشنبه ۸ شهریور در سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org منتشر شده است. 

آن دسته از افرادی که بر اساس محتوای کارنامه مذکور مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شده‌اند، لازم است پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲)، فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود را در موعد مقرر تکمیل کنند. 

داوطلبان مجاز می‌توانند از امروز چهارشنبه ۱۰ شهریور تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۳ شهریور با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه و یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام اولیه توسط سیستم به متقاضی داده شده است، حداکثر تا ۱۰۰ کدرشته‌محل را انتخاب کنند. 

به گزارش ایلنا، پس از تایید نهایی رشته‌های انتخابی توسط متقاضی، رسید انتخاب رشته از طریق سیستم در اختیار وی قرار داده خواهد شد، در غیر این صورت انتخاب رشته آنان تکمیل نشده است.

انتهای پیام/
سازمان سنجش کارشناسی کارشناسی ارشد مقطع کارشناسی ارشد انتخاب رشته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر