کد خبر: 1125073 A

درخواست سرپرست اتحادیه آرامستان‌ها از رییس‌جمهور؛

سرپرست اتحادیه آرامستان های کشور ضمن پاسداشت اقدام شایسته و بزرگوارانه رییس جمهور محترم در دیدار با کارکنان آرامستان بهشت زهرا(س)، از ایشان درخواست کرد در شرایط سخت کرونا تبدیل وضعیت غسالان مورد توجه و دستور کار قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام مهدوی دامغانی سرپرست اتحادیه آرامستان های کشور ضمن پاسداشت اقدام شایسته ریاست محترم جمهور در دیدار با کارکنان آرامستان بهشت زهرا(س) گفت: در راستای همراهی با رویکرد دولت سیزدهم در خصوص مهار کرونا، کارکنان آرامستان ها نیز با وجود همه خطرات احتمالی ابتلا به ویروس کرونا، با تمام توان در حال خدمت رسانی به شهروندان هستند.

سرپرست اتحادیه آرامستان های کشور با تاکید بر ضرورت حمایت از غسالان در دوران شیوع کرونا افزود: تغسیل اموات یک واجب شرعی کفایی است و غسالان با تمام توان در حال انجام این کار تخصصی هستند که برخی شهرها گاهی در شیفتهای متعدد این امر انجام می شود و از رئیس‌جمهور محترم تقاضا داریم تا در شرایط فعلی و افزایش حجم کاری آرامستان ها کار تخصصی اعضای سالن تطهیر آرامستان ها، تبدیل وضعیت شغلی غسالان را در دستور کار قرار دهند، زیرا این اتحادیه از سال گذشته پیگیر انجام این درخواست بوده ولی تاکنون اقدام چشمگیری صورت نگرفته است.

در ادامه، حاج محمد جهانگیری رییس هیات مدیره اتحادیه آرامستان کشور هم ضمن تقدیر و تشکر از حضور آیت‌الله رئیسی در آرامستان بهشت زهرا(س) تهران و دیدار با غسالان و پرسنل آرامستان گفت: از مدیران دولتی در شهرهای دیگر انتظار می رود با پیروی از این اقدام ارزشمند، با حضور در آرامستان ها از نزدیک از خدمات پرسنل آرامستان ها قدردانی کنند.

محمد جهانگیری با اشاره به حجم بالای کاری در آرامستان ها گفت: حمایت از کارکنان آرامستان ها در دوران شیوع ویروس کرونا می تواند باعث دلگرمی در میان پرسنل و کاهش دغدغه های شغلی آنان شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه آرامستان‌های کشور، جهانگیری با تاکید به رویکرد دولت سیزدهم در خصوص مهار کرونا، بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم گفت: در جلسه هیات مدیره اتحادیه مصوباتی در زمینه همراهی با برنامه های دولت تصویب و مقرر شد تا آرامستان های کشور در اجرای سیاست های دولت با تمام توان در کنار هموطنان عزیز باشند.

انتهای پیام/
آرامستان های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر