کد خبر: 1120499 A

امانی در تذکری مطرح کرد:

عضو شورای شهر تهران با اشاره به فوت تعدادی از کارمندان جوان شهرداری براثر کرونا گفت: از آقای دکتر جاوید و مسئولین ستاد کرونا خواهش می کنم اولویتی نیز برای کارمندان نواحی و مناطق در نظر بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ناصر امانی در ابتدای پنجمین جلسه شورای شهر ششم، در تذکر خود ضمن تشکر از سرپرست شهرداری تهران و معاون مالی شهرداری تهران گفت: در آغازین روزهای این دوره به رغم مشکلات مالی شهرداری، برای اولین بار طی یک سال گذشته حقوق و مزایای پرسنل شهرداری را در ۲۴ مرداد پرداخت کردند.

او ادامه داد: آغاز خوبی برای این دوره مدیریت شهری و نوید یک شروع خوب و توجه به پرسنل شهرداری در این دوره بود و از همه کسانی که در این راستا زحمت کشیدند تشکر می‌کنم.

امانی در ادامه تذکر خود گفت: شرکت شهر سالم و اداره کل پشتیبانی دو مرکز برای واکسیناسیون کارکنان شهرداری راه‌اندازی کردند اما متاسفانه هر هفته شاهد از دست دادن تعدادی از کارمندان شهرداری که اکثرا نیز جوان هستند به دلیل ابتلا به کرونا هستیم. همه سازمان‌ها و نهادهایی که با مردم ارتباط دارند توسط ستاد ملی کرونا در اولویت واکسیناسیون قرار گرفتند و بخشی از سازمان‌های شهرداری این کار را کردند، اما بخش اداری و اجرائی شهرداری تهران به ویژه نواحی و مناطق اجرا نشده است.

عضو شورای شهر تهران گفت: از آقای دکتر جاوید و مسئولین ستاد کرونا خواهش می‌کنم اولویتی نیز برای این گروه در نظر بگیرند. در هفته گذشته به دو منطقه ۱۵ و ۱۴ رفتم و در هر دو منطقه، دو نفر از پرسنل جان خود را از دست دادند و این بازتاب خوبی در بدنه شهرداری ندارد و باید به این مسأله توجه شود.

انتهای پیام/
ناصر امانی عضو شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر