کد خبر: 1120354 A

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: شرور قاتلی که پس از ارتکاب جرم از استان های غربی کشور به شهر تهران گریخته بود، با شناسایی مخفیگاهش در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "پیام کاویانی"بیان داش: در پی دریافت خبری مبنی بر اختفای یک شرور در شهر تهران، مشخص شد که متهم  پس از شرارت و قتل یکی از شهروندان در استان های غربی کشور ، محل سکونتش را در آن استان تغییر داده  و به شهر تهران گریخته است و بدین ترتیب  زندگی مخفیانه خود را آغاز کرده است.  

وی افزود: با شناسایی مخفیگاه متهم  در شهر تهران  و محل های تردد وی، مراقبت های ویژه آغاز و در نهایت روز گذشته ماموران این پلیس موفق شدند قاتل شرور را در حوالی بلوار کشاوز، هنگامی که در حال  تردد بوده  دستگیر شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به اینکه متهم هنگام دستگیری از فرمان های پلیس تمرد می کرد، افزود: متهم که سعی در فرار از دست پلیس داشت در یک عملیات ضربتی پس از شلیک گلوله پلیس دستگیر و برای ادامه تحقیقات پلیسی به این پلیس انتقال یافت. 

سرهنگ کاویانی در پایان خاطر نشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس استان مربوط قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر