کد خبر: 1120223 A

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از پلمب ۲۵۰ واحد صنفی متخلف در تعطیلات ۵ روزه کرونایی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "حمید هداوند" با تسلیت ایام شهادت مظلومانه سید و سالار شهیدان و یاران با وفایش، بیان داشت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در راستای انجام مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا همه توان و تلاش خود را در حوزه انتظامی، ترافیکی و اماکن به کار بسته است؛ بدون شک اعمال و اجرای محدودیت ها و ممنوعیت های اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا در شرایط فعلی امری مهم و لازم الاجرا می باشد و انتظار ما از همه مردم عزیز و گرانقدرمان همراهی و همکاری در این خصوص است.

وی افزود: در طول ۵ روز تعطیلاتی که امروز یعنی شنبه سی ام مرداد ماه، آخرین روز آن را سپری می کنیم؛ در حوزه اصناف و اماکن، از همکاری و تعامل خوب اصناف محترم که در پیک پنجم نیز همانند پیک اول کرونا پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده بودند تشکر و قدردانی کنم؛ در این مرحله نیز قریب به اتفاق اصناف همراهی و همکاری خوبی داشتند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در این نوبت صرفا گروه یک مجاز به انجام فعالیت بودند و لاجرم با تشکیل گشت های تلفیقی متشکل از نماینده اماکن و اصناف بازدید های هدفمند و دقیقی انجام شد که در این رابطه ۲۵۰ واحد صنفی متخلف پلمب شد.

سردار هداوند عنوان داشت: رعایت ملاحظات بهداشتی، از جمله مواردی که از سوی رسانه ها، ستاد مقابله با کرونا و دیگر کارشناسان محترم اعلام می شود ضامن سلامتی ما است.

انتهای پیام/
جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر