کد خبر: 1120003 A

سرهنگ همه‌خانی گفت: روز گذشته ۵ دستگاه موتورسیکلت سنگین در پایتخت توقیف شد تا جمع این توقیفی‌ها از ابتدای سال به ۳۱ دستگاه برسد.

به گزارش ایلنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ علی همه خانی از توقیف ۵ دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر در معابر شهر تهران خبر داد  و گفت؛ توقیف موتورهای سنگین  بدون مجوز  و بدون پلاک به خواسته مردم  و به دلیل آلودگی‌های صوتی و بر هم زدن آرامش دیگر رانندگان در اولویت پلیس است.

وی افزود: اولین موتورسیکلت سنگین در ساعت ۱۲:۳۰ در محدوده همت شرق به غرب یکدستگاه موتور سیکلت سنگین (هوندا ۱۰۰۰ سی سی)  که در این مسیر در حال تردد بود با اجرای طرح مهار توسط همکاران بزرگراه توقیف شد.

سرهنگ همه خانی ادامه داد: همچنین در ساعت ۱۵:۴۵ درمحور بزرگراه شهیدچمران مقطع پل سئول توسط عوامل سرکلانتری بزرگراه پلیس راهور یکدستگاه موتورسیکلت سنگین (سوزوکی۱۰۰۰سی سی )بااجرای طرح مهارتوقیف شد.

وی بیان داشت : در ادامه اجرای طرح مهار ، درساعت ۱۵:۵۵ و درمحور بزرگراه شهید همت مقطع پل جوانمردان توسط عوامل سرکلانتری بزرگراه پلیس راهور یکدستگاه موتورسیکلت سنگین (هوندا۱۳۰۰سی سی )توقیف شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: چهارمین موتورسیکلت سنگین (سوزوکی ۱۴۰۰سی سی ) نیز در ساعت۱۶:۰۰ در محدوده بزرگراه شهید چمران مقطع پل سئول توسط عوامل سرکلانتری بزرگراه پلیس راهور با اجرای طرح مهارتوقیف شد تا جمع موتورسیکلت‌های سنگین سنگین توقیفی از ابتدای سال به ۳۰ دستگاه برسد.

سرهنگ همه خانی افزود: درساعت ۱۷:۲۰ درمحور صدر به غرب _ نوبنیاد ، پنجمین دستگاه موتورسیکلت سنگین (یاماها ۱۲۰۰سی سی ) نیز  توسط عوامل منطقه۲۴ پلیس راهور با اجرای طرح مهار توقیف گردید تا جمع توقیفیهای روز جمعه به عدد ۵  و از ابتدای سال جاری تاکنون به ۳۱ دستگاه برسد .

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده اینگونه موتورسیکلتهای سنگین که با سرعت و انجام حرکات نمایشی امنیت تردد رانندگان را در معابر به خطر می اندازند و با جان خود و دیگران بازی می کنند حتما پلیس را با شماره ۱۱۰ در جریان گذاشته تا همکاران بنده پیگیریهای پلیسی خود را  در این خصوص انجام دهند.

انتهای پیام/
سرهنگ همه‌خانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر