کد خبر: 1118888 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۷۱۳ هزار و ۲۶۴ قلم داروی غیر مجاز و قاچاق خبر داد و گفت: این داروها از مخفیگاه یک متهم کشف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی مقادیری داروی قاچاق در محدوده مزرداران ، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اداره اطلاعات این پلیس با تکمیل رصدهای اطلاعاتی موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و تردد وی را تحت کنترل در بیاورند، افزود: دربررسی های اولیه مشخص شد که محل اعلام یک ساختمان مسکونی می باشد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران اضافه کرد: با هماهنگی های قضائی به همراه  عوامل سازمان تعزیرات و نمایندگان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدید و در بازرسی از انبار و واحد مسکونی متهم، ۷۱۳ هزار و ۲۶۴ عدد انواع قرص و داروهای قاچاق و غیرمجاز کشف شد.

وی افزود: در این رابطه یک متهم دستگیر و برای  تکمیل تحقیقات پلیسی به مقر این پلیس انتقال یافت و کلیه داروهای کشف شده در اختیار نمایندگان سازمان های مربوط قرار گرفت.

این مقام انتظامی با تاکید بر مبارزه جدی با توزیع کنندگان داروهای قاچاق و غیرمجاز، خاطر نشان کرد: در این زمینه پلیس با تمام توان با متخلفان و توزیع کنندگان غیرمجاز مقابله می کند.

انتهای پیام/
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر