کد خبر: 1118825 A

جانشین پلیس راهور ناجا با اشاره به وضعیت محورهای مواصلاتی گفت: جاده‌ها به هیچ وجه باز نخواهند شد.

به گزارش ایلنا، سردار حسینی با اشاره به وضعیت جاده‌ها گفت: امروز نسبت به روز گذشته وضعیت به نسبت بهتری در جاده‌ها داریم، دیروز اگر در نقاطی شاهد تراکم بودیم، به این دلیل بود که همکاران بنده بر اساس مصوبه کرونا بحث منع تردد رو اعمال می کردند.

وی با بیان اینکه طبیعی است زمانی که قرار باشد خرد خرد در محلی به حجم بار ترافیک اضافه شود بعد از یک یا دو ساعت حجم قابل توجهی ایجاد می شود، ادامه داد: از جمله در محور قزوین-رشت در محدوده رودبار و منجیل که تا پاسی از شب هم در آن قسمت مشکل داشتیم چون همکاران بنده مصمم بودند که خودروها دور زده و برگردند.

جانشین رییس پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: شرایط جاده ها بهتر است و امیدواریم در روزهای آینده تا پایان این طرح که پنجشنبه پنجم شهریور خواهد بود بتوانیم با کیفیت مناسبی این ماموریت به پایان برسد. جاده‌ها نیز به هیچ وجه باز نخواهند شد.

سردار حسینی با اشاره به ترافیک سنگین در ورودی برخی از شهرها بیان کرد: تعداد نسبتا قابل توجهی از مردم سعی کردند قبل از شروع محدودیت های تردد، تهران را ترک کنند. در حال حاضر در نقاطی که ما به صورت گلوگاهی آنها را کنترل می‌کنیم می‌شود گفت با یک حجم ترافیکی زیادی روبه رو هستیم، به عنوان مثال  می‌توان گفت: محدوده هشتگرد، محدوده آزاد راه قزوین به رشت، محدوده رودبار، ابتدای آزادراه تهران ساوه و جاده هراز، نقاطی هستند که دارای ترافیک سنگین به واسطه اصرار به تردد هستند.

وی گفت: در تمام کشور، ما بحث کنترل ها را داریم و این مرحله از محدودیت ها و ماموریتی که از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما واگذار شده است مبنی بر ممنوعیت تردد است.

حسینی در رابطه با اینکه برخی از مسافران منتظر هستند ببینند راه باز می‌شود یا نه، اظهار داشت: در این خصوص فرجی نخواهد شد، متاسفانه از طرف برخی از مردم سماجتی برای ادامه مسیر است که قطعا این اتفاق نمی‌افتد و مطلقا راه ها باز نمی‌شود و بایستی به شهر خود برگردند.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا تاکید کرد: در هیچ استانی اجازه داده نمی‌شود سفری صورت بگیرد و هر گونه مجوزی برای تردد تا جمعه ۵ شهریور فاقد اعتبار است.

حسینی در رابطه با تردد پلاک های بومی نیز گفت: حرکت خودروهای با پلاک بومی به سمت همان استان مربوطه بلامانع است، البته بدون اینکه در مسیر به شهر دیگری وارد شود.

انتهای پیام/
سردار حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر