کد خبر: 1117699 A

فرمانده نیروی انتظامی بعد از انجام واکسیناسیون اکثریت کارکنان ناجا، اولین دز از واکسن کرونا را دریافت کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، بعد از انجام واکسیناسیون اکثریت کارکنان ناجا در سراسر کشور، سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی نیز روز پنج شنبه ۲۱ مرداد ماه اولین دز از واکسن کرونا را دریافت کرد.

سردار "حسین اشتری" فرمانده ناجا در این خصوص گفت: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور پیرو منویات رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" مبنی بر همکاری بیمارستان های نیروهای مسلح با وزارت بهداشت، ۹ بیمارستان و ۳۴ مرکز کلینیکی تابعه ناجا در سراسر کشور برای پذیرش بیماران کرونایی تجهیز و به حالت آماده باش درآمدند و با ۱۰۰ درصد امکانات و ظرفیت برای خدمت رسانی به آحاد مردم پای کار آمدند؛ همچنین در این مدت، ۷۲ گروه مراقبت سلامت ناجا متشکل از پزشک، کارشناس بهداشت، پرستار و بهیار با دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در امر پایش سلامت و غربالگری هموطنان مشارکت داشته اند.

وی ادامه داد: از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون حدود ۴۵۰ هزار بیمار مبتلا به کرونا به بیمارستان ها و مراکز درمانی ناجا سراسر کشور مراجعه کرده اند و همچنین بیش از ۳۰ هزار بیمار در این مراکز بستری و مداوا شده اند.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: در فاز اول واکسیناسیون کارکنان، ۴۰ هزار نفر از کارکنان ناجا در یگان های سراسر کشور با اولویت افراد در معرض خطر و دارای بیماری های زمینه ای واکسینه شده اند؛ در فاز دوم نیز با در اختیار گرفتن ۳۴۱ هزار دز واکسن، کار واکسیناسیون سراسری کارکنان ناجا با سرعت و جدیت در حال انجام است.

وی همچنین تصریح کرد: چنانچه ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمی مبنی بر کاهش ترددها و کنترل رفت و آمدهای بین شهری اتخاذ کند، نیروی انتظامی برای اجرای صد درصدی مصوبات این ستاد آمادگی کامل دارد.

انتهای پیام/
فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر