کد خبر: 1117158 A

محدودیت های تردد کامیون در ایام محرم اعلام شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سردار محمد حسین حمیدی  ضمن تسلیت بمناسبت فرارسیدن ایام محرم با بیان این خبر گفت : با توجه به آغاز ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین ( ع)  یاران باوفایش و آغاز مراسمات سوگواری آن حضرت، بمنظور ایمنی تردد شهروندان و عزادران حسینی طرح محدودیت تردد کامیون ها بر همین اساس اعلام می گردد . 

وی ادامه داد:  عبور و مرور انواع کامیون‌ها در سطح شهر که تا پیش از این در طول روز ممنوع بود  همچنان به قوت خود باقی است و ادامه دارد.

وی افزود: علاوه بر آن ساعات تردد که قبل از شروع ماه محرم از ساعت 22:0 الی 05:00 صبح بود در دهه اول محرم ، به ساعت 24:00 الی 06:30 صبح تغیر پیدا کرده است و رانندگان کامیون ها می بایست با توجه به ساعات جدید اقدام به تردد نمایند.  

سردار حمیدی بیان داشت : این محدودیت با توجه به تردد عزادارن حسینی  و ادامه مراسمات آیینی محرم تصویب و مقرر گردیده است که از تردد کامیون ها در غیر این ساعات در شهر تهران جلوگیری بعمل آید.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت : برهمین اساس پلیس راهور تهران بزرگ موظف شده است  در ایام ذکر شده  از ورود این خودروهای سنگین به شهر و تردد آنها جلوگیری کند.

انتهای پیام/
محدودیت تردد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر