کد خبر: 1116830 A

معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش؛

معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، شیوه نامه اجرایی طرح «ارتقای توانمندی و اثربخشی معلمان چندمهارتی» را به استان‌ها ابلاغ کرد.

به گزارش ایلنا، معاونت آموزش متوسطه، در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی «توانمندسازی دبیران چندمهارتی» دوره اول متوسطه، شیوه نامه اجرایی طرح «ارتقای توانمندی و اثربخشی معلمان چندمهارتی» را به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

بر این اساس؛ اداره آموزش متوسطه استان‌ها موظفند با همکاری اداره تکنولوژی، گروه‌های آموزشی و بررسی محتوا و با هماهنگی معاونت آموزش متوسطه حداکثر تا پایان تابستان ۱۴۰۰ نسبت به تهیه محتوای مناسب و اجرای دوره‌های آموزشی، اقدام نمایند.

همچنین؛ براساس هدف‌گذاری انجام شده برای سال تحصیلی جدید، تمامی استان ها، مشمول اجرای این طرح بوده و از ادارات کل آموزش و پرورش، انتظار می‌رود ضمن اهتمام در اجرای مؤثر طرح، گزارش جامعی از فرآیند اجرا، دستاوردها، نقاط قوّت و حوزه‌های قابل بهبود طرح را، به معاونت آموزش متوسطه ارائه نماید.

شایان ذکر است؛ نظر به اهمیت فاصله‌گذاری اجتماعی و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برنامه ریزی به منظور بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و برگزاری دوره‌های آموزش غیرحضوری در این شیوه نامه موردتأکید است. جزییات این شیوه نامه در سایت وزارت آموزش و پرورش قابل دسترسی است.

 

انتهای پیام/
آموزش و پرورش استان وزارت آموزش و پرورش سال تحصیلی استان ها برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر