کد خبر: 1116462 A

​شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی حاکم بر جامعه، این امکان را به نیکوکاران ارجمند داده است تا نذورات خود در ایام عزاداری ماه‌های محرم و صفر را به صورت نقدی و یا در قالب مواد غذایی خام، به موسسه خیریه کهریزک اهدا کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، هر ساله نیکوکاران بسیاری در ایام عزاداری سید الشهدا (ع)، نذورات خود را که غالبا مواد غذایی طبخ شده است به آسایشگاه کهریزک اهدا می‌کردند، اما شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی حاکم بر جامعه و آسایشگاه کهریزک، سبب شد تا دریافت هر گونه مواد غذایی طبخ شده ممنوع باشد. 

لذا نیکوکاران ارجمند می‌توانند با اهدای مواد غذایی خام و یا پرداخت مبالغ نذورات به آسایشگاه خیریه کهریزک، ضمن ادا نمودن نذورات خود در ایام ماه محرم، ۳ هزار سالمند، معلول، بیمار ام اس، کودک معلول ذهنی و کودک اختلال اتیسم موسسه خیریه کهریزک را یاری نمایند. 

نیکوکاران گرامی برای پرداخت کمک‌های نقدی می‌توانند به وب سایت موسسه خیریه کهریزک به آدرس www.kahrizakcharity.com مراجعه کرده و یا برای اهدای مواد غذایی خام، با شماره تلفن ۴۲۱۱۴۰۰۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/
موسسه خیریه کهریزک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر