کد خبر: 1108437 A

نظری تذکر داد:

عضو شورای شهر تهران با اشاره به ازدحام معتادان متجاهر، موادفروشان و بزهکاران در محدوده غربی محله جوادیه درخواست کرد تا کانکسی برای استقرار پلیس در این محل در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت نظری در جریان جلسه سیصد و سیزدهم شورای شهر تهران در تذکری گفت: روزهایی پر از نگرانی را در کشور پشت سر می‌گذاریم. از پیک پنجم کرونا تا مشکلات دیگر و در میان این نگرانی‌ها اما بیشتر دلواپس سیستان و بلوچستان و خوزستان هستیم. 

او ادامه داد: امیدوارم مشکلات اهالی این استان‌ها زودتر حل شده و پاسخی مناسب به مطالبات به حق مردم داده شود. 

نظری در ادامه تذکر خود با اشاره به نابسامانی محدوده غربی محله جوادیه گفت: تذکر امروز بنده در مورد نابسامانی است که در محدوده غربی محله جوادیه و در حاشیه امتداد بزرگراه نواب که این بخش به عنوان یارجانی نامگذاری شده، وجود دارد. موضوعی که شماری از ساکنان این محله نیز آن را به بنده منتقل کرده و خواستار حل این معضل بودند. 

عضو شورای شهر تهران افزود: همان‌طور که می‌دانید محله جوادیه از سمت غرب به امتداد بزرگراه نواب (یارجانی) و بوستان ولایت منتهی می‌شود و در جداره این لبه در محله جوادیه نیز بوستانی دیگر ایجاد شده است. متاسفانه مدتی است که در این محدوده از قسمت شمال محله جوادیه تا انتها ازدحام معتادان متجاهر، موادفروشان و بزهکاران مشاهده می‌شود و همین موضوع مورد اعتراض اهالی این بخش از محله نیز قرار گرفته است. 

نظری بااشاره به اینکه این مساله بارها توسط اهالی به پلیس گزارش شده اظهار کرد: به گفته اهالی این موضوع بارها به پلیس نیز گزارش شده اما به دلیل مجاورت بزرگراه با این محله معمولا تا قبل از رسیدن پلیس مجرمان محل را ترک کرده و فرار می‌کنند. 

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه نتیجه جمع‌آوری معتادان چندان مورد رضایت ساکنین نبوده، گفت: بعد از چند روز این افراد و دیگر مصرف کنندگان دوباره به زیرپل، میانه بزرگراه و فضای سبز حاشیه این محله برمی‌گردند و موجب ایجاد ناامنی و احساس ناامنی برای اهالی می‌شوند. 

او افزود: علاوه بر این، چندین مورد سرقت خرد از خودروهای سواری، درگیری و سرقت از منازل در این محدوده رخ داده که بر نگرانی اهالی افزوده است. 

نظری از نیروی انتظامی درخواست کرد کانکسی برای استقرار پلیس در این محل تعبیه شود و گفت: لذا به عنوان نماینده مردم از نیروی انتظامی می‌خواهم که کانکسی برای استقرار پلیس در این محل پیش‌بینی کند و از شهرداری تهران هم می‌خواهم تا علاوه بر تامین روشنایی و از بین بردن فضاهای بی‌دفاع در این محدوده، شرایط را برای استقرار کانکس پلیس فراهم کند، تا امنیت در این محله تامین شده و خدای نکرده با تعلل‌مان باعث نشویم که محله قدیمی و خوشنام جوادیه نیز به وضعیتی نظیر آنچه امروز در برخی محله‌ها شاهدش هستیم، دچار شود.

انتهای پیام/
حجت نظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر