کد خبر: 1108396 A

قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی از حضور به‌هنگام و هوشمند روحانیون و مبلغین خوزستان در جریان مطالبات مردمی قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، روح‌الله حریزاوی در سفری که به منظور قدردانی و پشتیبانی از جامعه مبلغین جهادی به خوزستان داشت از اقدام شجاعانه و به‌هنگام طلاب حوزه علمیه سوسنگرد خواستار استمرار مطالبه حقوق مردم و مقابله با فتنه‌گری دشمن شد.

وی با تاکید بر نقش بی‌بدیل روحانیت در پیشگیری و درمان آسیب‌های اجتماعی گفت: روحانیون فی‌الواقع گشت ارشاد مسئولانند و در قضیه خوزستان نشان دادند که با کمک فعالان رسانه و جهادی می‌توانند ترک فعل و سوءتدبیر مسئولان را روشن نموده و از آسیب‌های بیشتر جلوگیری نمایند.

حریزاوی پس از بازدید از منطقه بحرانی دشت‌آزادگان و دیدار با عشایر حمیدیه در دفتر امام جمعه آن شهر در همایش بزرگ طلاب و فعالان رسانه‌ای و جهادی خوزستان حضور یافت و اظهار داشت: سیاست توسعه سدسازی و تغییر روش آبخیزداری با توسعه صنایع نیشکر در این استان از دولت سازندگی آغاز و در دولت‌های بعد دنبال شد و با سوءتدبیرهای دولت گذشته فشار بر مردم به اوج خود رسید.

این مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به لزوم بازنگری سیاست‌های آبی در دولت جدید خواستار تشکیل کارگروه‌های تخصصی با حضور نخبگان انقلابی و حلقه‌های میانی جهت ترسیم الگوی جدید مدیریت عادلانه منابع آب و انرژی در خوزستان شد.

انتهای پیام/
قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر