کد خبر: 1106028 A

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور خبر داد:

​رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: انتظار می‌رود اقداماتی که در تهران انجام شده، به سرعت به تمام کشور تعمیم داده شود و همه استان ها از اقدامات مثبت مدیریت بحران مانند بسته‌های آموزشی بحران بهره‌مند شوند.

به گزارش ایلنا، اسماعیل نجار، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم رونمایی و بهره‌برداری از آخرین دستاوردهای سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، گفت: در کلان‌شهر تهران، جمعیت زیادی سکونت دارند و گسل‌هایی که در تهران وجود دارد شهر را با مخاطرات زیادی مواجه خواهد کرد. بنابراین هر چه‌قدر تاب‌آوری در تهران در همه زمینه‌ها ارتقاء پیدا کند، می‌تواند در کاهش خسارات جانی و مالی موثر باشد.

وی ادامه داد: نکته بعدی که حائز اهمیت است، آموزش است که به شهروندان کمک می‌کند تا با مخاطرات و پیامدهای آن آشنا شوند، تا بتوانند مواجهه درستی، قبل و بعد از حادثه داشته باشند.

نجار بیان کرد: بسته های آموزشی که توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تهیه شده، برای مواجهه با بحران‌ها بسیار کارآمد و تاثیرگذار خواهد بود.

وی عنوان کرد: هر اقدامی که در تهران صورت می‌گیرد به خصوص در مدیریت بحران، اثرات آن را در کل کشور شاهد خواهیم بود.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: انتظار می‌رود اقداماتی که در تهران انجام شده، به سرعت به تمام کشور تعمیم داده شود و همه استان ها از اقدامات مثبت مدیریت بحران مانند بسته‌های آموزشی بحران بهره‌مند شوند. 

انتهای پیام/
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر