کد خبر: 1105392 A

حیات الغیب در دیدار با مددجویان بازداشتگاه اوین اظهار داشت: حفظ حقوق شهروندی اولویت اساسی برنامه‌های سازمان زندانهاست و در اجرای آن تمام امکانات و نیروهای زندان‌های استان تهران بسیج شده‌اند.

به گزارش ایلنا، سیدحشمت اله حیات الغیب، مدیرکل زندان های استان تهران در بازدید ۵ ساعته از بازداشتگاه اوین به همراه علی اسمعیلی معاون سلامت، اصلاح و تربیت و حمید محمدی مدیر این مجموعه، ضمن حضور در برنامه شب نشینی زندانیان پای درددل های آنان نشست.

وی تاکید کرد: حفظ حقوق شهروندی اولویت اساسی برنامه‌های سازمان زندانهاست و در اجرای آن تمام امکانات و نیروهای زندان های استان تهران بسیج شده اند.

مقام عالی زندان های استان تهران ادامه داد: برنامه شب نشینی با مددجویان، از طرح های جدید ریاست سازمان زندانهاست که طی آن مددجویان با مدیران زندان ها در فضایی آرام و در مورد موضوعات مختلف صحبت می کنند.

حیات الغیب همچنین گفت: بر اساس زمانبدی انجام شده هر هفته این برنامه در تمام زندان ها اجرا می شود و تمام زندانیان در شب نشینی‌ها شرکت می کنند.

وی افزود: در این شب نشینی‌ها با صحبت‌های دوطرفه و در فضایی صمیمانه ارتباط بین زندانیان و مدیران تقویت می‌شود.

سیدحشمت اله حیات الغیب در اواسط این برنامه همراه با مددجویان بخشی از مسابقات دربی بین پرسپولیس و استقلال را تماشا کرد. آنان با تشویق های خود دو تیم بزرگ پایتخت را همراهی کردند.

همچنین در پایان بازدید از اندرزگاهها و حضور در جمع مددجویان، جلسه ای نیز در سالن کنفرانس بازداشتگاه با حضور مدیر، معاونین و مسئولان بخشهای مختلف تشکیل شد که در این جلسه مدیر کل زندان های استان تهران  بر نظارت بیشتر بر وضعیت رفاهی و ارتقای خدمات بهداستی بازداشتگاه اوین و اجرای دقیق برنامه های اصلاحی و تربیتی تاکید کرده، نتایج صحبت با مددجویان جمع بندی و دستورات لازم توسط وی جهت رفع فوری مشکلات  مطرح شده صادر گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان زندان‌های استان تهران شب نشینی مدیرکل زندان های استان تهران با مددجویان و جلسه با مسئولان بازداشتگاه اوین پنج ساعت و تا ۲۳و۳۰ دقیقه ادامه داشت.

انتهای پیام/
مدیرکل زندانهای استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر