کد خبر: 1105376 A

دانشگاه الزهرا در راستای استفاده از ظرفیت نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور، اقدام به جذب پژوهشگر پسادکتری می‌کند.

به گزارش ایلنا، دانشگاه الزهرا در راستای استفاده از ظرفیت نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور، اقدام به جذب پژوهشگر پسادکتری می‌کند. متقاضیان خانم و آقا واجد شرایط می‌توانند درخواست‌های خود را تا پانزدهم شهریور ۱۴۰۰ به پست الکترونیک l. mashhodi@alzahra. ac. ir ارسال نمایند.

شرایط پذیرش:

داشتن مدرک دکتری متناسب با پژوهش مورد تقاضا و استاد میزبان از یکی از دانشگاه‌های معتبر دولتی داخل یا خارج از کشور که به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد و بیش از سه سال از تاریخ اخذ مدرک نگذشته باشد. (مدت زمان دوره ضرورت وظیفه عمومی به این مدت اضافه می‌شود. ضمنا در صورت داشتن سابقه کار پژوهشی و فناوری مرتبط این مدت تا ۵ سال قابل افزایش است.)

 نداشتن مشکل نظام وظیفه برای داوطلبین ذکور

 برخورداری از صلاحیت‌های عمومی وعدم ممانعت قانونی ورود به آموزش عالی

 داشتن حداقل دو توصیه نامه صلاحیت انجام پژوهش در دوره از استادان راهنماو مشاور رساله دکتری و یا کارشناسی ارشد

 رشته‌های علوم انسانی: داشتن حداقل دو مقاله کامل علمی – پژوهشی در دوره دکتری که یکی از آن‌ها در مجلات JCR با نمایه WOS یا Scopus منتشر شده‌باشد.

رشته‌های علوم پایه و فنی مهندسی: داشتن حداقل دو مقاله کامل علمی – پژوهشی در دوره دکتری که در مجلات JCR با نمایه WOS منتشر شده‌باشد.

داشتن پویایی لازم در زمان دانش آموختگی دوره دکتری مانند انتشار مقالات به تعداد سال‌های دانش آموختگی ثبت اختراع و یا طرح ارتباط با صنعت و جامعه معتبر می‌تواند جانشین مقاله شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید

https://research.alzahra.ac.ir/R-Tg۰gTAd

 

انتهای پیام/
استفاده از ظرفیت پست الکترونیک دانشگاه الزهرا نخبگان نظام وظیفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر