کد خبر: 1105084 A

رئیس پلیس پایتخت:

سردار رحیمی با بیان اینکه در خیلی از موارد توهین‌ها و بی‌ادبی‌های زیادی به مامواران ما می‌شود اما از وظیفه خودشان دست نمی‌کشند، گفت: نیروی انتظامی حامی آمران به معروف و نهی از منکر است.

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه همایش تجلیل از فعالان عرصه عفاف و حجاب که صبح امروز (شنبه) در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، با اشاره به اینکه طبق قانون وظیفه نیروی انتظامی پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی در داخل کشور است، اظهار داشت: پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با تغییر رویکرد خود به دنبال برخورد ایجابی و ارشادی با بدحجابی‌ها است.

سردار رحیمی با بیان اینکه در خیلی از موارد توهین‌ها و بی‌ادبی‌های زیادی به مامواران ما می‌شود اما از وطیفه خودشان دست نمی‌کشند، گفت: نیروی انتظامی حامی آمران به معروف و نهی از منکر است.

رئیس پلیس پایتخت درباره تولید لباس‌هاس بدن‌نما در تهران افزود: در این خصوص رئیس اتحادیه پوشاک و فروشندگان مسئول هستند، از آن‌ها دعوت شد و تذکرات لازم داده شده است و اگر رعایت نشود نیروی انتظامی برخورد خواهد کرد.

سردار رحیمی در خصوص سگ‌گردانی و مزاحمت برای شهروندان در معابر، پارک‌ها و ساختمان‌ها افزود: در این خصوص روزانه ده‌ها تماس با پلیس انجام می‌شود و ما وظیفه داریم در این زمینه عمل کنیم البته تلاش ما این است برخوردی محترمانه داشته باشیم.

وی گفت: ما برابر قانون عمل می‌کنیم و ما قانونی در حوزه حیوان گردانی نداریم؛ در اروپا هم قوانین بسیار سختی در حوزه نگهداری و حمل سگ دارند و اگر از آن عبور کنند جریمه‌های بسیار سنگینی دارد.

 

انتهای پیام/
رییس پلیس پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر