کد خبر: 1104830 A

مسجدی در گفت و گو با ایلنا؛

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: میزان مشارکت نسبت به چهار سال گذشته و دوره‌های قبل بسیار قابل قبول‌تر است، امیدواریم به همین شکل پیش رود و افراد دلسوز برای دوره‌ی جدید انتخاب شود.

«عباس مسجدی آرانی» رییس سازمان پزشکی قانونی کشور و رییس هییت نظارت انتخابات نظام پزشکی در تهران در گفت‌و گو با خبرنگار ایلنا در حاشیه انتخابات نظام پزشکی بیان کرد: ما در حقیقت نتوانستیم در جهت رعایت پروتکل‌ها، رعایت بیشتری را تدارک ببینیم که این موضوع در هیئت نظارت هم مطرح شد تا به جهت رعایت بیشتر در چهار نقطه از تهران انتخابات را برگزار کنیم تا تراکم کم‌تر شود.

وی ادامه داد: اما موضوع دیگر بحث صحت و امنیت در انتخابات بود که برای ما بسیار مهم بود و چون زیر ساخت لازم را نداشتیم، نتوانستیم اجازه دهیم در تهران این پراکندگی اتفاق بیفتد، اما برای برای رعایت پروتکل‌ها اطلاع رسانی انجام شد تا افراد کم‌تر در معرض بیماری قرار گیرند.

مسجدی افزود: میزان مشارکت نسبت به چهار سال گذشته و دوره‌های قبل بسیار قابل قبول‌تر است، امیدواریم به همین شکل پیش رود و افراد دلسوز برای دوره‌ی جدید انتخاب شود.

وی گفت: به نظر من مهمترین اولویت‌ها برای دوره آتی، آموزش در رعایت اخلاق حرفه‌ای است، توجه به آموزش‌هایی که برای جامعه پزشکی بسیار ضرورت دارد و همچنین رفع تعارض منافع از موضوعات مهم است که باید حتما در نظر گرفته شود.

مسجدی افزود: البته مشکلاتی که در حوزه رفاهی و معیشتی و مشکلات جوان‌ها که به تازگی فارغ التحصیل شدند، حتماً باید مورد توجه قرار گیرد و برنامه‌ریزی مناسبی برای آنها وجود داشته باشد.

انتهای پیام/
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور عباس مسجدی آرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر