کد خبر: 1104803 A

فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف و جمع آوری ۵۴۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۱۰۰ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "رحیم جهانبخش" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در یک شرکت الکترونیکی اقدام به استفاده غیر قانونی از دستگاه استخراج ارز دیجیتال می کنند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان با هماهنگی مقام قضائی به همراه نماینده اداره برق به محل شناسایی شده اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه در بازرسی از این شرکت ۵۴۲ دستگاه ماینر کشف و ضبط شد، خاطر نشان کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سردار جهانبخش تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان امر ارزش ریالی ماینرهای کشف شده ۱۰۰ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه پلیس به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش جامعه مختل شود، از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق سامانه های ارتباطی ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس اطلاع دهند.


 

انتهای پیام/
فرمانده انتظامی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر