کد خبر: 1104800 A

​رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقی که لوازم و تجهیزات خودرو را از پارکینگ های عمومی سرقت می کرد، خبر داد و گفت: متهم به ۷۰ فقره سرقت معترف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "جلیل موقوفه ای" اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت باطری  خودرو در یکی از پارکینگ های عمومی محله "ستارخان" موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران  تجسس کلانتری ۱۱۸ ستارخان قرار گرفت.

وی در ادامه  بیان داشت: ماموران پلیس با استفاده از دوربین های مداربسته و سرنخ های برجای مانده از متهم و با انجام اقدامات اطلاعاتی  سارق مرد را شناسایی کردند.

رئیس پلیس پیشگیری  تهران  افزود: ماموران تجسس کلانتری ۱۱۸ ستارخان پس از اخذ مجوز قضائی در یک عملیات پیچیده موفق به دستگیری سارق حرفه ای شدند.

سرهنگ موقوفه ای تصریح کرد : سارق پس از انتقال به کلانتری  در تحقیقات صورت گرفته به ۷۰ فقره سرقت باطری، ضبط و کامپیوتر خودرو از  پارکینگ  های عمومی شهر تهران اعتراف کرد.

وی افزود: همچنبن ماموران پلیس در تحقیقات تکمیلی متوجه شدند سارق سابقه دار بوده و   ۴ سال قبل دوست خودش را در شرق تهران به قتل رسانده و پس از رضایت اولیای دم با صلح و سازش از قصاص تبرئه شده است.

این مقام انتظامی در پایان گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر