کد خبر: 1104347 A

محسنی‌بندپی به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی، پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی‌بندپی در پیامی فرارسیدن هفته بهزیستی را به عموم تلاشگران فداکار این عرصه تبریک گفت. متن این پیام، به این شرح است؛

سازمان بهزیستی به برکت انقلاب اسلامی شکل گرفته که به شکل تخصصی به امور مددجویان می پردازد و در قانون برنامه ششم نیز تولیت به این سازمان واگذار شده است. در این راستا هفته "بهزیستی" فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به تلاش و مجاهدات مردان و زنانی است که با تاسی از سیره ائمه بزرگوار و سرلوحه قرار دادن ایثار و فداکاری، دستگیر آسیب‌دیدگان اجتماع بوده و در این طریق طاقت‌فرسا از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.

سازمان بهزیستی نقش بی‌بدیلی در صیانت از کیان و ساحت خانواده‌های آسیب‌پذیر ایفا کرده و با در دستور کار قراردادن روش‌های نوین و کارشناسی و همچنین، عزمی پولادین در راستای یاری‌رسانی به اقشار محروم و پیشگیری از محرومیت‌ها، معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی، ارزندگی جایگاه مهم خود در این عرصه را روزافزون می‌سازد. 

این سازمان با هدف بهبود زندگی افراد و گروه های آسیب پذیر، در جهت کاستن از آسیب‌ها و مشکلات جامعه هدف گام برداشته و رسالت خود را با ایجاد زندگی آبرومندانه مردم سرزمین‌مان دنبال می نماید و آثار مثبت اقدامات و فعالیت های آن مبرهن است.

اینجانب، فرارسیدن این هفته مبارک را به تمامی زحمتکشان خدوم و مهرورزان دلسوز بهزیستی، به خصوص مسئولان، کارکنان و مددکاران این حوزه در استان تهران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم با الطاف الهی و در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و تلاش های مسئولان، شاهد گسترش روز افزون سلامت جسمی، روانی و ارتقای کیفیت زندگی و رفع فقر و پریشانی از اقشار آسیب پذیر جامعه باشیم.

انوشیروان محسنی‌بندپی
استاندار تهران
انتهای پیام/
محسنی‌بندپی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر