کد خبر: 1104327 A

رئیس سازمان زندان‌ها در دیدار با فرزندان شاهد ستاد سازمان؛

حاج‌محمدی در دیدار با کارکنان شاهد سازمان زندان‌ها گفت: بدانید که زندانیان نیز به مشی، صداقت و پاکی شهدا ایمان و اعتقاد دارند پس از این ظرفیت برای اصلاح و تربیت آنان استفاده کنید.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، جمعی از فرزندان و کارکنان شاهد زیرمجموعه سازمان زندان‌ها طی نشستی صمیمی به گفتگو با محمدمهدی حاج محمدی، رئیس این دستگاه نشستند.

در این دیدار حاج‌محمدی با اشاره به شناسایی مشکلات و رسیدگی به وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگران همکار و در سازمان زندان‌ها، گفت: تکریم شما وظیفه ماست و حضور فرزندان شاهد در جمع کارکنان خانواده سازمان زندان‌ها مایه مباهات است. از شما هم می‌خواهم مراقب شأن و منزلت شهدای عزیزمان باشید و در تاسی به مرام آنها پیشرو باشید.

• چون شهدا ستاره اند و با آنها می توان راه را پیدا کرد؛ زندانیانی که راه صحیح را گم کرده اند را باید با مرام شهدا آشنا کنیم.

رئیس سازمان زندان‌ها تأکید داشت: در مدت حضور در زندان ها متوجه شدم که زندانیان نیز ارادت و اعتماد ویژه ای به شهدا دارند و به آنان ایمان و اعتقاد دارند. پس از این ظرفیت خوب برای دستگیری از زندانیان حتماً باید استفاده کنیم.

وی متذکر شد: ما نباید صرفا به استفاده از عکس و عنوان شهدا اکتفا کنیم بلکه مرام و سلوک آنها را باید دنبال و ترویج کنیم.

رئیس سازمان زندان ها در بخش دیگری از سخنان خود گفت:معتقدم کارکنان خانواده معظم شهدا و ایثارگر هنوز هم از حقوق کامل خود برخوردار نیستند و تلاش می کنیم این موضوع به نحو شایسته و قانونی بررسی و اصلاح شود.

حاج‌محمدی خطاب به آنان گفت: هر آنچه می‌توانید برای حفظ دستاوردهای پدران عزیزتان تلاش کنید و خودتان جلودار باشید چرا که خانواده معظم شهدا پیشرو در حفظ ارزش های انقلاب هستند.

رئیس سازمان زندان‌ها با تأکید بر اینکه زندانیان استعداد رشد و تعالی دارند گفت: شهدا را باید به عنوان الگو به زندانیان معرفی کرد.شهدایی مانند شهید شاهرخ ضرغام را می توان الگو قرار داد. پس این جریان را شناسایی و در این خصوص کار تحقیقی و پژوهشی کنید.

وی همچنین افزود؛ برای تولید دانش اصلاح و تربیت زندانیان ترویج و تاسی به مرام شهدا حتما راهگشا و موثر است.

در این نشست صمیمی فرزندان شاهد حاضر ضمن قدردانی از رئیس سازمان زندان ها و توجه وی به خانواده شهدا، به بیان مطالب خود پرداختند. و آقای محمدی مدیر گزینش سازمان و مسئول امور ایثارگران سازمان، مامور پیگیری برخی دغدغه ها و مطالبات خانواده ایثارگران سازمان شدند.

انتهای پیام/
حاج‌محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر