کد خبر: 1104275 A

استاندار تهران ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در استان تهران از برگزاری انتخابات استان در سلامت کامل خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه تقدیر از بخشداران و معاونین سیاسی فرمانداری های استان تهران اظهار داشت: از همه دست اندکاران انتخابات ۱۴۰۰ به سبب حجم کار و نوع کیفیت کار باید تشکر و قدردانی داشته باشیم.

وی افزود: در تولید خبر و همچنین پویش "ما اثرگذاریم"، اقدامات مختلفی پیگیری شد و سبب شد تا چهار انتخابات در استان با نظم و انضباط و سلامت کامل به جهت عمل کردن به قانون و رعایت اصل بی طرفی و همچنین حفظ سلامت جسمی شهروندان به سبب شیوع کروناویروس با تدابیری همچون عدم انگشت نگاری، فاصله گذاری و استفاده ماسک جلوه خوبی را در سطح استان شاهد بودیم.

استاندار تهران با تقدیر از رئیس، دبیر ستاد انتخابات و همه دست اندرکاران انتخابات استان تهران عنوان کرد: بخشداران چند وظیفه را به صورت توامان انجام دادند و خوشبختانه شاهد اقدامات اثربخش به ویژه در برگزاری انتخابات بودیم.

محسنی بندپی گفت: در مجموع در انتخابات اسفند ۹۸ مجلس میزان مشارکت کشوری ۱۴۳ درصد و در استان تهران ۲۶ درصد بود که در انتخابات ریاست جمهورید۱۴۰۰ در کل کشور میزان مشارکت ۴۸.۸ و در تهران ۴۳.۳۸ درصد بوده که رشد ۸ درصدی داشته و نشان دهنده اقدامات موثر است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: استان تهران با پیچیدگی های خاص، تنوع جمعیت، وجود اتباع، کمبود آب و غیره شرایط را برای اعمال مدیریت دشوار می کند ولی واقعیت این است که خروجی کار به لحاظ آماری قابل توجه است و بایستی تا زمانی که در هر مسئولیتی ایفای نقش می کنید لحظه ای فروگذار نباشید.

انتهای پیام/
استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر