کد خبر: 1103673 A

فرمانده انتظامی شهرستان مریوان از تکذیب خبر آدم ربایی ۲ شهروند مریوانی خبر داد و گفت: شهروندان خبرهای موثق را از منابع معتبر دریافت کنند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ"کامبیز رستم نیا" در تشریح این خبر اظهار داشت: روز گذشته خبری در فضای مجازی مبنی بر ربوده شدن ۲ شهروند مریوانی منتشر شد که بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با تلاش بی وقفه و اقدامات میدانی دریافتند این ۲ شهروند طی هماهنگی های به عمل آمده قبلی با یکی از آشنایان خود در تهران و بدون اطلاع قبلی با خانواده از محل زندگیشان در شهرستان "مریوان" با گرفتن بلیط اتوبوس به سمت استان "تهران" سفر کردند.

سرهنگ رستم نیا بیان داشت: جست و جو برای پیدایش این ۲ شهروند ادامه داشت تا در نهایت مأموران با استفاده از شگردهای خاص پلیسی هر ۲ نفر را در سلامت کامل پیدا کردند و تحویل خانواده دادند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان "مریوان" تصریح کرد: شهروندان به ویژه والدین ضمن ایجاد فضای صمیمی با فرزندان خود، خبرهای درج شده در فضای مجازی را با استفاده از سواد رسانه ای مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و خبرهای موثق را از طریق کانال ها و خبرگزاری های رسمی دریافت و پیگیری کنند.

انتهای پیام/
فرمانده انتظامی شهرستان مریوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر