کد خبر: 1103667 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۲۵ میلیارد ریال لوازم بهداشتی - آرایشی قاچاق در ساختمانی مسکونی در خیابان منوچهری خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران از دپوی مقدار فراوانی کالای قاچاق در ساختمانی مسکونی در محدوده خیابان  " منوچهری" مطلع و برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه با حضور کارآگاهان در محل مشخص شد، تعدادی زیادی افراد به این مکان در رفت و آمد هستند و لوازم آرایشی بهداشتی حمل می کنند، افزود: با شناسایی هویت مالک ساختمان، نتیجه تحقیقات کارآگاهان به مرجع قضائی منعکس و دستگیری متهم و بازرسی از این مکان اخذ شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران  ابراز داشت: در بازرسی از داخل ساختمان، ۱۱۳ هزار و ۴۵۴ عدد لوازم آرایشی و تعداد ۸۶۳ دستگاه کاشت ناخن قاچاق و غیره فاقد بارنامه و مجوز های قانونی در انواع مختلف کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این کالاها را ۲۵ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطر نشان کرد: متهم به خرید کالا به صورت قاچاق و  انتقال آن توسط خودرو های شوتی اعتراف و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت اقتصادی انتقال یافت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی در پایان افزود: با تکمیل پرونده  متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام/
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر