کد خبر: 1103439 A

وزیر بهداشت:

وزیر بهداشت در مراسم افتتاح بیمارستان حاد تنفسی ناجا در زاهدان اقدامات پلیس در مبارزه با بیماری کرونا را بسیار چشمگیر و جهاد گونه بر شمرد و تمامی این اقدامات ارزشمند را موجب دلگرمی مدافعان سلامت و هموطنان عزیز دانست.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، همزمان با سالروز ازدواج آسمانی و مقدس حضرت فاطمه زهرا(س) و امیرالمومنین حضرت علی (ع) مراسم افتتاح بیمارستان حاد تنفسی ناجا با حضور "سعید نمکی" وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، و همچنین جمعی از مسئولانی استانی در شهر زاهدان برگزارشد.

 نمکی در این مراسم از زحمات تمامی نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و شخص فرمانده ناجا در راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا قدردانی و تمامی تلاشهای صورت گرفته را بسیار چشمگیر و در دنیا بی نظیر دانست.

 وی افزود: ما از نخستین روزهای گرفتاری کشور به این ویروس منحوس همواره توفیق همیاری تمامی نیروهای مسلح را با خود داشتیم و در این بین کمک نیروی  انتظامی در مهار ویروس کرونا بسیار گسترده و موثر بود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور تصریح کرد: نیروی انتظامی از همان آغاز شیوع کرونا، جهاد گونه پای کار ایستاد و اقدامات چشمگیری را در مهار این ویروس منحوس صورت داد، از اجرای طرح نظارت بر اصناف و کنترل ترددهای بین شهری و داخل شهری گرفته تا نگهبانی وکنترل مرزها برای جلوگیری از ورود افراد آلوده به کرونا به داخل کشور، همگی اقدامات بزرگی بود که به طور غیر مستقیم در مهار ویرویس کرونا در کشور بسیار موثر بود.

نمکی اقدامات جهادگونه پلیس در مبارزه با این ویروس منحوس را موجب دلگرمی کادر درمان و تمامی هم میهنان عزیزمان دانست و گفت: نیروی انتظامی با تجهیز و راه اندازی سریع بیمارستان حاد تنفسی در شهر زاهدان که مجهز به دستگاه ۶۰۰لیتری اکسیژن سازاست حقیقتا کمک بزرگی به کادر درمان و مردم نجیب این استان کرد و نشان داد که آن روحیه همدلی و اتحادی که در جنگ تحملی دشمن را در تصرف حتی یک وجب از خاک میهن عزیزمان ناکام گذاشت هنور در بین نیروهای سخت کوش انتظامی موج می زند و قطعا با این روحیه وفاق و همدلی موفق به شکست این ویروس منحوس خواهیم شد.

وی در پایان ضمن قدر دانی از احساس مسئولیت و توجه ویژه فرمانده ناجا به سلامت جامعه از تمامی دست اندرکاران راه اندازی و تجهیز این بیمارستان به  خصوص معاون بهداد ناجا  و همچنین شخص فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان و تمامی کارکنان انتظامی این استان تقدیر کرد.

انتهای پیام/
سعید نمکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر