کد خبر: 1103100 A

جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۱ نفر و کشف بیش از ۱۱۴ هزار عدد لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق ، خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی قاچاق شده را ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علی اصغر محمودیان" توضیح داد: روز گذشته برابر اطلاع از تخلیه مقدار زیادی لوازم ارایش و بهداشتی قاچاق در ملکی مسکونی در خیابان منوچهری ، مامورین این پلیس طی یک عملیات همزمان ومنسجم به محل اعزام که پس از رصدهای اطلاعاتی نامحسوس ، مشاهده میگردد مقادیری لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی در محل موجود و افراد زیادی که حامل لوازم آرایشی و بهداشتی بوده در محل رفت و آمد دارند.

وی بیان داشت: در بررسی اولیه مشخص گردید کالاها شامل مقادیری انبوهی لوازم آرایشی و دستگاه های کاشت ناخن و ... خارجی و فاقد مشخصات و اسناد مثبته گمرکی است.

سرهنگ محمودیان تصریح کرد: در ادامه تحقیقات مشخص گردید کالاها از بازار تهران خریداری و به محل منتقل می نمودند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کاراگاهان در رصدهای اطلاعاتی مالک کالاها را شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی مالک کالاها را دستگیر و با تکمیل پرونده متهم را به مرجع قضائی معرفی کردند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه  کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف  شده را ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق و احتکار کالا با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/
جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر