کد خبر: 1101133 A

طی حکمی از سوی مدیر کل همکاریهای مراکز چهارگانه منطقه ای مدیترانه شرقی از طرف سازمان بهداشت جهانی، مرکز سل و بیماری های ریوی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برای ۴ سال به عنوان مرکز ارجاع کووید ۱۹ منطقه ای شناخته شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از بیمارستان مسیح دانشوری تهران، علی اکبر ولایتی رئیس بیمارستان مسیح دانشوری در این زمینه گفت: این مرکز در گذشته برای مدت ۲۰ سال به عنوان مرکز همکاری های سل منطقه ای بوده است که با توجه به تعداد ارجاعات بیماران کووید - ۱۹ به این مرکز در زمینه درمان و آموزش تا سال ۲۰۲۴، به عنوان مرکز همکاریهای سل و کووید ۱۹ نیز شناخته شد.  

بر اساس این گزارش، مقالات چاپ شده در زمینه کووید - ۱۹ در این مرکز ۳۰۸ عنوان می باشد که در مجلات معتبر جهانی به چاپ رسیده است و همچنین طرح های مرتبط با کرونا ۲۴۸ عنوان و طرح کارازمایی بالینی ۶۷ مقاله می باشد.

همچنین طرح های پایان یافته در یک سال و نیم مرتبط با کرونا تعداد ۱۸۳ عنوان است ضمن ان که در این دوره یکی از مجلات این مرکز آی اس آی دریافت نموده و در همین مجله تخصصی نیز یک ویژه نامه برای کوید چاپ شده که بیش از ۶۸۰۰۰ دانلود داشته است.

درمان و آموزش در بیمارستان مسیح دانشوری به علت کیفیت بالا مورد توجه سازمان بهداشت جهانی قرار گرفته و به عنوان الگو، مورد تبعیت جهانی می باشد.

انتهای پیام/
بیمارستان مسیح دانشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر