کد خبر: 1100810 A

سازمان بسیج دانشجویی اعلام کرد؛

مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: پیش‌بینی ما برای برگزاری اردوهای جهادی تابستان، ۱۵۰۰ اردو از سوی گروه‌های جهادی دانشگاه‌های کشور است.

به گزارش ایلنا، صادق مفرد با اشاره به فرا رسیدن تابستان و برگزاری اردوهای جهادی در این فصل گفت: امروز دست اندرکاران برگزاری اردوهای جهادی در منطقه املش در استان گیلان حضور پیدا کردند و ما یک اردوی جهادی و تشکیلاتی با حضور ۸۱ نفر از مدیران جهادی سازمان بسیج دانشجویی (۶۰ نفر از برادران و ۲۰ نفر از خواهران) خواهیم داشت.

وی افزود: این اردوی جهادی سه روزه خواهد بود و به نوعی آغاز و افتتاحیه اردوهای جهادی سراسر کشور محسوب می‌شود.

مفرد یادآور شد: مدیران جهادی در این برنامه در قالب یک اردوی جهادی در کنار همدیگر قرار می‌گیرند و ضمن اینکه در مناطق محروم استان فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و جهادی دارند با همدیگر منسجم می‌شوند و تجربیات برگزاری اردوها منتقل خواهد شد و مدیران جهادی این تجربیات را به گروه‌های جهادی استان‌های خود منتقل خواهند کرد.

وی گفت: بعد از آن ما نشست‌های گفتمانی و آموزشی را خواهیم داشت و مدیران جهادی بعد از این اردو مجهز و آماده به استانهای خودشان برمی گردند تا جهاد خدمت‌رسانی را شروع کنند.

مفرد تاکید کرد: پیش‌بینی ما برای برگزاری اردوهای جهادی تابستان، ۱۵۰۰ اردو از سوی گروه‌های جهادی دانشگاه‌های کشور است که در کلیه استانها در مناطق محروم برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/
استان گیلان بسیج برگزاری دانشگاه جهادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر