کد خبر: 1100510 A

عسگری:

​معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: بانک ها متعهد به اجرای مصوبات ستاد تسهیل هستند و با هرگونه قصور و کوتاهی به استناد رای هیئت خبرگان بانکی، برخورد خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ حشمت الله عسگری در جلسه خبرگان بانکی اظهار داشت: نقش و کارکرد بانک ها در توسعه اقتصادی استان و شتاب در روند تولید بسیار حائز اهمیت است و بانک هابه عنوان موتور محرکه تولید عمل می‌کنند.

وی در ادامه افزود: بخش زیادی از مشکلات واحدهای تولیدی که در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مطرح می شود، مربوط به تامین منابع مالی و تسهیلات بانکی است که این موضوع نیازمند همکاری و تعامل بیشتر بانک ها است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به ماهیت تشکیل هیئت خبرگان بانکی بیان کرد: نظارت دقیق بر عملکرد بانک ها با رعایت قوانین و مقررات در انجام مصوبات ستاد تسهیل از وظایف مهم خبرگان بانکی است و می‌توان با یکسان سازی فرایندها و تسهیل در سازوکار اعطایی به واحدهای تولیدی مشکلات سرراه تولیدکنندگان را مرتفع کرد.

عسگری سپس گفت: بانک ها متعهد به اجرای مصوبات ستاد تسهیل هستند و با هرگونه قصور و کوتاهی به استناد رای هیئت خبرگان بانکی، با آنها برخورد خواهد شد.

گفتنی است در این جلسه مسائل و مشکلات سه طرح تولیدی در بخش کشاورزی و صنعت مطرح و اقدامات لازم در راستای رفع مشکلات این طرح ها اتخاذ شد.

انتهای پیام/
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر