کد خبر: 1099400 A

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۳۴۹ کیلوگرم حشیش در اطراف یکی از ورودی‌های شهر شیراز خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "رهام بخش حبیبی" اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس مطلع شدند که افراد قاچاقچی قصد دارند مقادیری مواد مخدر را از طریق محورهای مواصلاتی وارد شیراز کنند.

وی افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت و مسیر تردد این افراد در یکی از ورودی های شهر شیراز مورد شناسایی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و گشت زنی های نامحسوس، مشخص شد قاچاقچیان محموله مواد مخدر را در نزدیکی ورودی شیراز و در کنار یک کوه پنهان کرده اند.

سردار حبیبی با بیان اینکه مأموران انتظامی به محل شناسایی شده اعزام و در این حال متهم که عرصه را بر خود تنگ دیده بود، با استفاده از موقعیت جغرافیایی منطقه و تاریکی هوا از صحنه متواری شد، افزود: در بازرسی از آن مکان ۳۴۹ کیلوگرم حشیش، ۱۴ کیلوگرم هروئین و ۲۷ کیلوگرم تریاک کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه تلاش برای شناسایی و دستگیری متهم متواری ادامه دارد، تأکید کرد: مبارزه با مواد مخدر و سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

انتهای پیام/
فرمانده انتظامی استان فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر