کد خبر: 1099365 A

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان در انتقال ۳۸۳ کیلو شیشه و ۹۸ کیلو گرم هروئین در محور "زابل –زاهدان" خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار" احمد طاهری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: در ادامه شناسایی و برخورد قاطع با سوداگران مرگ، جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "هامون" با رصد اطلاعاتی خود از فعالیت یک باند قاچاق مواد افیونی که قصد انتقال و جابه جایی مقادیر زیادی مواد مخدر را از مرزهای شرقی کشور به سمت شمال استان و سپس مرکز را داشتند مطلع شدند .

وی افزود: در همین رابطه شب گذشته تکاوران انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و انتظامی خود تردد خودروی قاچاقچیان را در محور" زابل به زاهدان" به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند ، تا اینکه در کمین ماموران انتظامی قرار می گیرد.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به محض مشاهده خودروی مورد نظر دستور ایست صادر کردند که راننده بدون توجه به ایست ماموران با سرعت از محل متواری و در نهایت طی ساعتی تعقیب و گریز و درگیری مسلحانه، قاچاقچیان با رها نمودن خودرو و با توجه به تاریکی شب به مناطق صعب العبور متواری می شوند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: در این عملیات طی بازرسی از خودروی پژو متوقف شده، ۳۸۳ کیلو گرم شیشه و ۹۸ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین کشف و ضبط شد.

سردار طاهری با بیان اینکه تلاش برای دستگیری قاچاقچیان شناسایی شده ادامه دارد، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی قاطعانه و جان برکف با افرادی که بخواهند برای کسب منفعت های غیر مشروع و غیر قانونی خود دست  به اعمال مجرمانه بزنند، به شدت و قاطعیت تمام با آنان برخورد می کنند و اجازه جولان و یا کوچکترین فعالیت و یا تحرکی را به این افراد نخواهد داد.

انتهای پیام/
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر