کد خبر: 1098519 A

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: مرزبانان در یک عملیات غافلگیرانه، یک دستگاه خودرو حامل موادمخدر را متوقف که در بازرسی از آن ۶۴۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین دهکی" در تشریح این خبر، اظهار داشت: مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه در راستای مبارزه قاطع با سوداگران مرگ با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و رصد و پایش مناطق مرزی، از فعالیت یک باند قاچاق موادمخدر در غرب استان مطلع شدند که بلافاصله به منظور انهدام این باند قاچاق، با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، اقدامات کنترلی در نوار مرز را افزایش دادند.

وی افزود: مرزبانان بندر لنگه با هوشمندی در مسیر تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که در حال انتقال محموله موادمخدر به وسیله یک شناور به داخل یک دستگاه خودرو در سواحل بودند را مشاهده کردند.

سردار دهکی تصریح کرد: مرزبانان در یک عملیات غافلگیرانه، یک دستگاه خودرو حامل موادمخدر را متوقف و در بازرسی از شناور ۶۴۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی، از تلاش مرزداران استان قدردانی و خاطرنشان کرد: مرزبانان خطه نیلگون خلیج فارس با تلاش شبانه روزی با سوداگران مرگ و مخلان امنیت به شدت برخورد و اجازه جولان در مرزهای استان را به آنان نخواهند داد.

انتهای پیام/
فرمانده مرزباني استان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر