کد خبر: 1098486 A

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران:

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت:‌ مراحل مقدماتی و اسناد فنی واردات واگن‌ها انجام شده است و به محض اینکه ثبت سفارش انجام دهیم ورود به ناوگان و بهره برداری انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «علی عبدالله‌پور» مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران درباره ورود واگن‌های جدید به ناوگان مترویی پایتخت گفت: چند قرارداد تهیه واگن از جمله یک قرار داد ۶۲۰ دستگاه و یک قرار داد ۴۲۰ دستگاه داریم که مراحل مقدماتی آن‌ها انجام و اسناد فنی آن‌ها تهیه شد و در دستور کار قرار دارد و به محض اینکه ثبت سفارش انجام دهیم ورود به ناوگان و بهره برداری انجام می‌شود. 

او با تاکید بر اینکه تامین واگن برای خطوط مترو در دستور کار اصلی قرار داده شده است گفت: با تکمیل مراحل اداری ورود واگن انجام خواهد شد. 

عبدالله‌پور درباره اقدامات مترو در شرایط ورود به پیک پنجم کرونا اظهار کرد: از ابتدای وقوع کرونا موارد مربوط به ضدعفونی قطارها و توصیه به مسافران مبنی بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی در دستور کار قرار داشت که هم اکنون نیز در دستور است و با شدت بیشتری انجام می‌شود. 

او اضافه کرد: مسافران همکاری بیشتری داشته باشند و در واگن‌ها از صحبت کردن با هم امتناع کنند، فاصله در قطار را رعایت کنند تا این شرایط از بین برود.

 

 

 

انتهای پیام/
مترو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر