کد خبر: 1097770 A

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران در بازدید از واحد‌های تولیدی واقع در شهرک صنعتی شمس آباد بر رفع موانع و مشکلات واحد‌های تولیدی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، علی دیزجی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران به منظور بررسی مشکلات حقوقی و قضایی واحد‌های تولیدی از کارخانه‌های کفش البرز و بهسازین تهران واقع در شهرک صنعتی شمس آباد بازدید بعمل آورد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران در حاشیه این بازدید و در گفت‌وگو با میزان به تعدادی از تخلفاتی که ممکن است بانک‌ها در اعطاء تسهیلات مرتکب شوند، از قبیل ارائه تسهیلات بانکی با نرخ سود مازاد بر مصوبات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار، بلوکه سازی بخشی از تسهیلات واگذار شده در حساب سپرده، اخذ وثیقه بیش از ارزش تسهیلات اعطایی و... اشاره کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: نظر به اینکه کارخانجات مذکور با بانک‌های عامل مشکلاتی دارند که عدم رفع آن‌ها می‌تواند موجبات تعطیلی یا وقفه در کار واحد‌های تولیدی را فراهم کند، مطابق هماهنگی‌های فی مابین مقرر شد؛ معاونت قضایی دادگستری استان تهران به منظور رفع موانع حقوقی و قضایی جلساتی را برگزار و اقدامات و پیگیری‌های لازم را به انجام برساند.

انتهای پیام/
علی دیزجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر