کد خبر: 1096257 A

هاشمی گلپایگانی:

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: رویکرد ستاد در مواجهه با دولت مردمی منتخب، احیای گشت ارشاد مسئولین است.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، پس از انتخاب هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران و در آستانه آغاز به کار دولت سیزدهم، سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی قائم مقام رئیس و دبیر ستاد امر به معروف  و نهی از منکر کشور با اعلام برخی مواضع، برخورد با مسئولان متخلف را به عنوان عمده ترین اولویت این ستاد اعلام کرد.

دبیر ستاد امر به معروف با تمجید از رویکرد رئیس جمهور منتخب در رابطه با فسادستیزی اظهار داشت: مطابق برنامه های تدوین شده در ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور یکی از اولویت های اصلی این ستاد برخورد با مدیران مفسد و احیای گشت ارشاد مسئولان است که بدون شک با همکاری و همراهی دولت جدید تقویت خواهد شد.

وی افزود: در همین راستا مشارکت جدی مردم عزیز کشورمان در بحث مطالبه گری از مسئولین بسیار حائز اهمیت است و برنامه های ستاد برای برخورد با مسئولین متخلف بدون همکاری آنها  قابل اجرا نخواهد بود.

هاشمی گلپایگانی تاکید کرد: از آحاد مردم ایران دعوت می کنیم که شکایت ها نسبت به هرگونه تخلف و سوء رفتار مسئولان و مدیران کشور را  به شعب ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سراسر کشور گزارش کنند تا مسئولان مربوطه این شکایت ها را تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری کند.

انتهای پیام/
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر