کد خبر: 1096057 A

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کشور از مدیرکل و همکاران روابط عمومی استانداری تهران به جهت ایفای نقش موثر در انتخابات با رویکرد مشارکت آفرینی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محمدحسن انصاری در نامه‌ای خطاب به استاندار تهران از اقدامات مدیرکل و همکاران روابط عمومی استانداری تهران و کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران تقدیر کرد.

متن پیام به این شرح است: ۲۸ خرداد تجلی حضور حماسی ملت شریف ایران اسلامی در پای صندوق‌های رای بود و مردم به جهانیان ثابت کردند که پشتیبان جمهوری اسلامی هستند و به آرمان‌های بلند بنیانگذار انقلاب و رهنمودهای مقام رهبری (مدظله العالی) پایبند هستند و مشکلات تاثیری در اراده مردم ندارد.
نظر به زحمات بی شائبه و موثر اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در تولید محتوا با رویکرد مشارکت افزایی، بازنشر گسترده در سطح استان و راه‌اندازی پویش #ماه اثر گذاریم که اقدام شایسته و موثر در جریان سازی، آگاهی بخشی و ایجاد شور و شعور انتخاباتی است از زحمات مجتبی مرادی نوروزی مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران و همکاران مجموعه روابط عمومی که در فراهم سازی این تلاش های ارزشمند نقش‌آفرین هستند تقدیر می‌شود.

محمد حسن انصاری
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور
انتهای پیام/
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر