کد خبر: 1095053 A

در پیامی مطرح شد؛

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از سربازان در حادثه واژگونی اتوبوس، خواستار شناسایی علت حادثه و با مقصران احتمالی شد.

به گزارش ایلنا، در پی واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافری در دهستان دهشیر شهرستان تفت استان یزد که به جان باختن پنج سرباز معلم و ۲۸ مصدوم منجر شد، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی ضمن تسلیت این حادثه ناگوار، از دستگاه‌های مسئول خواست ضمن بررسی دقیق حادثه نسبت به شناسایی علت حادثه، با مقصران احتمالی برخورد شود.

همچنین در پیام سردار سرلشکر محمد باقری آمده است: حادثه واژگونی اتوبوس حامل سرباز معلمان در دهستان دهشیر از توابع شهرستان تفت، که به جان باختن پنج تن از بهترین جوانان عزیز کشور و زخمی شدن ۲۸ نفر از آنها منجر شد، باعث تأسف و تأثر فراوان گردید.

اینجانب ضمن تسلیت این حادثه غم‌انگیز به خانواده‌های داغدار آنها، از خداوند متعال برای درگذشتگان مغفرت و برای مجروحان حادثه سلامت و صحت آرزو می‌کنم.

لازم است نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های مسئول ضمن بررسی سریع و دقیق حادثه، نسبت به شناسایی علل وقوع این حادثه‌ی تلخ و در صورت اثبات قصور یا تقصیر احتمالی با مسببان وفق قانون برخورد جدی به عمل آورده و به اینجانب گزارش دهند.

انتهای پیام/
رییس ستاد کل نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر