کد خبر: 1094176 A

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با معرفی سرهنگ "محسن عقیلی" به عنوان فرمانده جدید پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: در دوران مدیریت سردار "مهری" تمامی شاخص های امنیتی و انتظامی این پلیس ارتقاء یافته است.

به گزارش ایلنا، سردار "مهدی معصوم بیگی" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور که با حضور مسئولان ارشد وزارت راه و ترابری و شرکت فرودگاه های کشور همچنین به صورت برخط با شرکت فرماندهان پلیس فرودگاه‌های سراسر کشور برگزار شد، میلاد حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) و شهادت سروان "علیرضا باغبان‌زاده" را که در ۲۸ خرداد ماه در راه صیانت از آراء مردم و تامین نظم و امنیت انتخابات به درجه رفیع شهادت نائل آمد تبریک گفت و اظهار داشت: قدردان حضور پرشور مردم که پیروز اصلی در میدان انتخابات بودند، هستیم.

این مقام ارشد انتظامی به نقل از مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" گفت: حقیقتا امروز نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی، مظهر اقتدار نظام اسلامی و مظهر رافت و رحمت اسلامی است و این مهم برای پلیس افتخاری بزرگ است.

ارشدترین مقام پلیس پیشگیری کشور با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی از مردمی ترین نهادهای انقلاب اسلامی است افزود: کارکنان این نیروی خدمتگزار از مرز تا مرکز با جانفشانی، ایثار و تقدیم جان عزیز خود در مقابل مخلان نظم و امنیت نماد اقتدار هستند و برای آحاد مردم ملجاء، پناهگاه و نماد یار مهربان محسوب می شوند.

افزایش رضایتمندی مردم و مسئولان از عملکرد پلیس

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه نتایج نظر سنجی های انجام شده گویای رضایتمندی مردم و مسئولان از عملکرد پلیس است تصریح کرد: نیروی انتظامی بخش مهم و موثر نظام و نماد حاکمیت است، کمتر سازمانی وجود دارد که به طور مستمر در ارتباط با مردم باشد و از سوی اقشار مختلف مورد ارزیابی و قضاوت قرار گیرد اما عملکرد آن از جنبه های مختلف امنیت آفرین و امید آفرین برای عموم مردم باشد.

دریچه ارزیابی مردم از امنیت، پلیس فرودگاه است

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت تامین امنیت صنعت هوایی کشور و جایگاه ویژه و ممتاز پلیس فرودگاه ادامه داد: پلیس فرودگاه برای مسافران و گردشگران کشورهای خارجی نماد پلیس ایران اسلامی است و مردمی که از طریق فرودگاه مسافرت می‌کنند ارزیابی آن‌ها از امنیت و نظم اجتماعی، عملکرد پلیس فرودگاه است، لذا رفتار، کردار، گفتمان، نجابت، اقتدار و حرفه‌ای گرایی این پلیس برای کشور تولید سرمایه اجتماعی ارزشمند می کند.

پلیس فرودگاه، پیشگام در مقابله با قاچاق کالا و ارز

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه با مدیریت کارآمد "سردار مهری" در طول ۹ سال گذشته شاخص های امنیتی و انتظامی پلیس فرودگاه ارتقاء یافته است گفت: به فضل خداوند متعال، همت جمعی کارکنان و مدیریت منسجم این فرمانده لایق، ارائه خدمات انتظامی شتاب قابل توجهی داشته، هم افزایی ایجاد شده موجب تسریع در روند اجرای ماموریت ها گردید و با پدیده شوم قاچاق موادمخدر، کالا و ارز که کمک شایانی به رونق اقتصاد کشور نموده است هوشمندانه مبارزه شده و افزایش شاخص‌های رضایتمندی مردم و مسئولان نیز بیانگر موفقیت این پلیس در اجرای ماموریت ها است.

سردار معصوم بیگی ضمن معرفی سرهنگ "محسن عقیلی" به عنوان فرمانده جدید پلیس فرودگاه های کشور از زحمات و تلا ش‌های ارزشمند و تحول گرایانه سردار "حسن مهری" و همکارانشان در تامین امنیت مطلوب و پایدار فرودگاه‌های کشور قدردانی و خاطرنشان کرد: پلیس فرودگاه از جمله رده های تخصصی، مهم و حساس در مجموعه پلیس پیشگیری ناجا است که ان شاء الله با مدیریت جدید سرهنگ عقیلی که افسری شایسته و دارای تجربه میدانی ارزشمند و موثر و از فرماندهان خوشنام و شناخته شده ناجا می باشد شاهد توفیق روز افزون و بیش از پیش در این پلیس خواهیم بود.

پلیس فرودگاه برای مسافران صنعت هوایی امنیت آفرین و آرامش بخش است

در این مراسم امیرسرتیپ خلبان "تورج دهقانی زنگنه" معاون وزیر راه و ترابری و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به ایراد سخن پرداخت و اظهار داشت: صنعت هوانوردی در توسعه و پیشرفت هر کشور مولفه ای تاثیرگذار  است و در کشور ما نیز این صنعت از این امر مستثنی نیست.

این مقام مسئول افزود: صنعت هوانوردی از جمله صنایعی بود که مورد تحریم ظالمانه دشمن قرار گرفت اما باعنایت خداوند متعال و پشتکار جوانان این مرز و بوم این تحریم ها چندان محسوس نبود و در حال حاضر تعداد هواپیماها، تکنسین‌ها، متخصصین حوزه هوانوردی و دانش و توان کشورمان از جهش خوبی برخوردار بوده به گونه‌ای که ما از صادرکنندگان تکنولوژی در این خصوص محسوب می شویم، اما اصل محوری که این صنعت را موفق کرده جایگاه حفاظت و امنیت فرودگاه و نقش بی بدلیل پلیس فرودگاه است.

وی بیان کرد: پلیس فرودگاه یکی از حلقه های امنیت به حساب می آید که در کنار عزیزان سپاه برای هم وطنان این امنیت را فراهم می آورند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه پلیس فرودگاه برای مسافران صنعت هوایی امنیت آفرین و آرامش بخش است از سردار مهری به عنوان فرماندهی خلاق، هوشمند، مومن، پرتلاش و دلسوز یاد کرد که دوران فرماندهی ایشان در پلیس فرودگاه های کشور همانند برگ زرینی در صنعت هواپیمایی کشور به یادگار خواهد ماند.

گفتنی است در این مراسم "سیاوش امیر مکری" مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، "علی مویدی"؛ رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور، مدیران عامل ایرلاین های کشور، مسئولین ارشد وزارت راه و ترابری و شرکت فرودگاه های کشور و جمعی از پیشکسوتان و اعضای وابسته پلیس پیشگیری ناجا حضور داشتند و لوح تقدیر دکتر "محدباقر قالیباف"؛ رئیس مجلس شورای اسلامی توسط نماینده اعزامی به سردار "حسن مهری" اهداء شد.

انتهای پیام/
رئیس پلیس پیشگیری ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر