کد خبر: 1093953 A

فرمانده مرزبانی استان خوزستان گفت: مرزبانان هنگ مرزی دشت آزادگان به دنبال کنترل و رصد اطلاعاتی و تحرکات منطقه ای، یک باند قاچاق سلاح و مهمات را شناسایی و آن را منهدم کردند.

به گزارش ایلنا، سردار " لطفعلی پاکباز "در تشریح این خبر، بیان داشت: شب گذشته ماموران هنگ مرزی دشت آزادگان و هویزه در نتیجه اقدامات اطلاعاتی گسترده، از قصد قاچاقچیان سلاح مبنی بر ورود محموله سلاح و مهمات به کشور مطلع شده و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده مرزبانی خوزستان افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات پیچیده و با پایش دقیق محل دپوی سلاح را شناسایی و ضمن دستگیری سرکرده شرور این باند، ۳نفر از عوامل این تیم را نیز دستگیر کردند.

سردار پاکباز تصریح کرد: در بازرسی های دقیق به عمل آمده از محل ۱۲ قبضه سلاح جنگی کلاش کشف و در این رابطه پرونده اولیه تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذی صلاح شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قاچاقچیان، سودجویان و سوداگران مرگ بدانند امروز به لطف همبستگی مرزبانان و مرزنشینان، مرزهای آبی و خاکی خوزستان بیش از همیشه برای متخلفین نا امن شده اجازه هیچ گونه اعمال سودجویانه در مرز ها را نخواهیم داد.

انتهای پیام/
فرمانده مرزبانی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر