کد خبر: 1093922 A

مسابقات هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر به مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر با شعار «همه با هم نه به اعتیاد» نام‌گذاری شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر، اعتیاد به موادمخدر یکى از مهم‌ترین مشکلات اجتماعی کشورها است که عوارض ناشى از آن تهدیدى جدى براى جامعه بشرى محسوب می‌شود و ویرانگری‌‌هاى حاصل از آن زمینه‌ساز سقوط بسیارى از ارزش‌ها و هنجارهاى فرهنگى و اخلاقى بشر شده است.
امروزه کم‌تر کشوری را در جهان می‌توان یافت که پدیده موادمخدر و اعتیاد، مهم‌ترین دغدغه یا یکی از مهم‌ترین مشکلات اجتماعی آن نباشد، این اختاپوس هراس‌آور، قدرت اندیشه، نوآوری، پشتکار، کوشش و سازندگی را در انسان‌ها به‌ویژه نسل جوان جامعه از بین می‌برد و بنیان خانوادگی و اعتقادات دینی آنان را به نابودی می‌کشاند.
سالروز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصتی مغتنم برای گسترش آگاهی و جلب حمایت عمومی علیه آسیب‌های ویرانگر موادمخدر و همچنین ارائه راهکارهای کارساز در پیکار بی امان و همه‌جانبه با این معضل بزرگ اجتماعی است.
در همین رابطه؛ سازمان لیگ فوتبال ایران با همکاری ستاد مبارزه با موادمخدر، هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر را به مناسبت سالروزجهانی مبارزه با موادمخدر در ۲۶ ژوئن برابر با ۵ تیر ماه به این امر اختصاص داده و برنامه‌های ویژه‌ای جهت آشنایی جامعه با مهارت‌های پیشگیری از اعتیاد در سراسر کشور برگزار می‌کند.

 

انتهای پیام/
ستاد مبارزه با مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر