کد خبر: 1093743 A

ثبت نام در خوابگاه‌های دانشجویی در تابستان جاری برای دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تا آخر وقت امروز سه شنبه اول تیر ماه تمدید شد.

به گزارش ایلنا، دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد؛ با توجه به محدودیت ایجاد شده ناشی از شیوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و انجام پاره‌ای تعمیرات ضروری برخی از خوابگاه ها، دانشجویان روزانه غیربومی تحصیلات تکمیلی ورودی ماقبل ۹۹ که برای تکمیل فعالیت‌های تحقیقاتی، پژوهشی نیاز به حضور در دانشگاه و خوابگاه در ایام تابستان۱۴۰۰را دارند باید مطابق با شرایط و فرآیند تا امروز سه شنبه اول تیر ماه ۱۴۰۰ نسبت به ارائه درخواست خود از طریق پیشخوان خدمت سیستم جامع گلستان اقدام کنند تا در خصوص اسکان آن‌ها برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

دانشجویان مقطع دکتری ورودی ماقبل ۹۹ که آزمون جامع آموزشی دارند یا آزمون جامع خود را با موفقیت گذرانده باشند می‌توانند برای دریافت خوابگاه اقدام کنند. همچنین دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی ماقبل ۹۹ دارای پروپوزال مصوب باید درخواست خود را از طریق پیشخوان در سیستم جامع گلستان وارد کنند.

دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد مدت حضور دانشجویان متقاضی خوابگاه که با درخواست آن‌ها موافقت شده است حداکثر تا ۱۵ شهریور است.

با توجه به اینکه دانشجویان پس از دفاع از پایان‌نامه یا رساله ملزم به تخلیه خوابگاه هستند، لازم است در زمان تعیین بازه زمانی حضور تاریخ پایان اسکان خود را برابر با تاریخ دفاع قرار دهند. بدیهی است در صورت دفاع از پایان نامه یاساله وعدم تخلیه به موقع خوابگاه حسب مقررات مربوطه اقدام خواهد شد.

بر این اساس اولویت واگذاری خوابگاه با دانشجویانی است که در مرحله دفاع از پایان‌نامه یا رساله قرار دارند و تا پانزدهم شهریورماه ۱۴۰۰ فارغ‌التحصیل می‌شوند. خوابگاه‌ها از تاریخ ۱۵ تا ۲۷ شهریور برای پاکسازی، سمپاشی و آماده‌سازی نهایی برای سال تحصیلی جدید بطور کامل تعطیل خواهد بود. همچنین بازه اسکان تابستان پس از پایان نیم سال دوم تا ۱۵شهریور ماه است بنابراین تاریخ دفاع از پایان‌نامه یا رساله باید حداکثر تا این تاریخ تنظیم شود.

انتهای پیام/
تحصیلات تکمیلی شهید بهشتی مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر