کد خبر: 1089684 A

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف محموله‌ای از دارو و شربت‌های غیر مجاز خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" بیان داشت: روز گذشته ماموران گشت جاده پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی به تهران  و کنترل خودروهای عبوری در حوالی پاسگاه نعمت آباد به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک و  دستور توقف خودرو را اعلام کردند.

وی  با بیان اینکه راننده و سرنشین خودرو بدون توجه به فرمان‌های پلیسی از محل متواری شدند، افزود: خودروی متهمان در یک عملیات پلیسی پس از شلیک ۳ تیر هوائی متوقف و هر ۲ متهم دستگیر شدند.  

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران  خاطرنشان کرد: در بازرسی از صندوق عقب خودرو ۱۶هزار و ۷۳۰عدد قرص و ۲۲ لیتر  و ۵۰۰ میلی لیتر شربت   غیر مجاز  کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مخدر تهران  اذعان داشت: این نوع داروها  برای کنترل اعتیاد از آن استفاده می شود اما گاهی اوقات مصرف همین داروها  هم به نوعی حکم ماده مخدر را پیدا کرده و مصرف کنندگان به آن اعتیاد پیدا می کنند.

سرهنگ حسوند با بیان اینکه پلیس به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت به مردم است خاطرنشان کرد: مرکز فوریت های ۱۱۰ پلیس آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در خصوص شناسایی و برخورد با مجرمان است.

انتهای پیام/
سرهنگ حسنوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر