کد خبر: 1089414 A

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز ۲۴ خردادماه روز پایان امتحانات حضوری پایه نهم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم اختتامیه پویش مدافعان و سفیران سلامت با حضور علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش و محمد محسن بیگی مدیرکل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش صبح امروز در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد. 

محسن بیگی در این نشست بیان کرد: آموزش و پرورش نقش در زمینه سلامت به عهده داشته‌اند و امیدواریم در این مناسبت بتوانیم بخشی از اقداماتی که انجام داده‌اند و انتظاراتی که به صورت متقابل بین متولیان سلامت جامعه و متولیان آموزش و پرورش وجود دارد را قدر دانی کنیم. 

وی اضافه کرد: در طول یک سال و نیم گذشته نه پروسه آموزش به طور کامل تعطیل شد و نه پروسه سلامت تحت تاثیر جدی قرار گرفت، زیرا مردم اهمیت و ارزش این دو مقوله را درک می‌کنند. مسئولین وظیفه خود می‌دانند که در جهت ترمیم این دو وجه قدم بردارند. 

محسن بیگی گفت: این موارد نه تنها تبدیل به امر دوگانه‌ای نشد بلکه هم سلامت و هم آموزش تبدیل به یک یگانه شدند و امروز خروجی‌های آن را می‌بینیم . آموزش و پرورش تلاش کرد در بکارگیری ظرفیت‌ها از این فضا به درستی استفاده کند ما می‌دانیم صحبت کردن و انتقال مفاهیم با زبان کودکی و زبان دانش‌آموزان اثرگذاری بیشتری حتی در مقابل گروه‌های خاص مانند معلمان و پزشکان دارد. 

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز ۲۴ خردادماه روز پایان امتحانات حضوری پایه نهم است. دانش آموزان بیش از ۳۰۰ هزار اثر در زمینه شعر متن موشن و همچنین پیام کوتاه ارسال کردند که بسیار جالب، عمیق و پر معنا بوده‌اند.

به گزارش ایلنا، استان خراسان رضوی و استان گیلان دو استان برگزیده در این طرح بوده‌اند.

انتهای پیام/
آموزش و پرورش استان گیلان جامعه سلامت وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر